Beschreibung

Повість Михайла Коцюбинського «Intermezzo» – класика українського імпресіонізму. У творі все символічне – від героїв до поетики. Перед читачем постають головні дійові особи – Залізна рука городу, Ниви у червні, Сонце, Три білих вівчарки, Зозуля, Людське горе. Головний герой твору прагне відпочити від людей і лише серед зелених степів і бездонної небесної блакиті він нарешті чує тишу. Однак хіба можна втекти від Залізної руки городу? Хіба Людське горе не зустріне його і там, не нагадає про себе? Світ душі, світ природи і світ людей зливаються воєдино в непорозуміннях і швидкоплинних моментах гармонії. Повість зацікавлює глибиною ідей та метафоричним багатством.

Rezensionen ( 0 )
Once a month we give presents to the most active reader.
Post more reviews and get a reward!
Zitate (2)
2 Zitate Um ein Zitat hinzuzufügen, müssen Sie sich .
7. August 2014
Дарма, чи те "треба" мале, чи велике, - вагу те має, що кожен раз воно вимагає уваги, що не я їм, а воно мною уже керує. Фактично стаеш невільником сього многоголового звіра. Хоч на час увільнитись від нього, забути, спочити.
7. August 2014
Я не можу розминутися з людиною. Я не можу бути самотнім. Признаюся - заздрю планетам: вони мають свої орбіти, і ніщо не стає їм на їхній дорозі. Тоді як на своїй я скрізь і завжди стрічаю людину.
Wer hat dieses Buch zu Ende gelesen? 16
Олеся Медуха
Олексій Кулик
Минорный мажор
Дарья Каракулько
Вікторія Лайтаренко
Uannedda
Nata Pavlyk
Hyouka
Eliot
Anonymer Nutzer
Nutzern, denen dieses Buch gefällt, gefällt auch
Top