Beschreibung

Автор цього мотиваційного посібника з філософії та психології великого бізнесу був генієм інженерії, його єдиним університетом стало життя. Генрі Форд (1863 – 1947) – інженер-конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», де вперше почав застосування промислового конвеєра, геніальний менеджер, один із найбагатших людей усіх часів. Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди, та й досі певні факти його біографії не є остаточно підтвердженими чи спростованими. Понад усе Форд прагнув створити машину, яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мрії він завдяки вірі у неможливе здійснив переворот у мисленні власного оточення і майбутніх поколінь, які теж змінили ставлення до життя, грошей і роботи.
Форд вважав, що саме мислення є найважчою роботою, на яку здатна людина. Це, як переконує батько фордизму у своїй єдиній книзі, є причиною, чому ми маємо так мало мислителів. До Вашої уваги – унікальні спостереження і аналіз минулих епох, і, головне, практичний досвід заснування найбільшої в людській історії індустрії.
Для власників бізнесу, топ-менеджерів, автомобілістів і всіх, кому цікаве життя видатних особистостей.

Rezensionen ( 0 )
Once a month we give presents to the most active reader.
Post more reviews and get a reward!
Zitate (42)
42 Zitate Um ein Zitat hinzuzufügen, müssen Sie sich .
4. Januar 2016
Коли говорять про нарощування потужностей, механізацію й розвиток промисловості, одразу спливає картина якогось холодного металевого світу, у якому величезні заводи витісняють дерева, квіти, птахів і зелені поля, а натомість постає світ машин і людей-роботів. Це хибне уявлення, на мою думку, якщо ми не дізнаємося більше про машини та можливості їхнього використання, то не матимемо часу насолоджуватися і деревами, і птахами, і зеленими полями.
4. Januar 2016
Самі ідеї, звісно, надзвичайно цінні, але ідея є просто ідеєю. Чи не кожен може вигадати щось нове. Утім, має вартість лише те, що доведене до готового продукту.
4. Januar 2016

Ваш комментарий к цитате

Той, хто називає себе реформатором, прагне розбити все в друзки. Він належить до такого типу людей, хто шматує цілу сорочку, якщо ґудзик на комірі не влазить у петельку. Йому ніколи не спаде на думку збільшити розріз.
4. Januar 2016
А свобода - це право на працю протягом часу, достатнього для забезпечення гідного рівня життя, це можливість самому розпоряджатися власним життям.
5. Januar 2016
Роботи багато. Бізнес - це просто праця. Спекуляція вже виготовленими речами - це не бізнес. Це всього лише більш-менш пристойне паразитування, яке не можна усунути на законодавчому рівні.
5. Januar 2016
Але праця й тільки праця створює цінності , і це в глибинні свого серця знає кожна людина.
5. Januar 2016
Не існує жодних причин, щоб людина, яка готова працювати, не могла працювати й отримувати повну вартість за свою вартість. Також не існує причин, чому людина, яка може працювати, але не працює, має отримувати винагороду, ніби вона надавала послуги суспільству.
5. Januar 2016
Не може бути більшого абсурду та гіршої послуги людству, ніж заявити, що всі люди рівні.
5. Januar 2016
Найздоровішим бізнес буває тоді, коли йому, як курці треба трохи попорпатися, щоб щось отримати.
14. Januar 2016
Фермер сподівається на удачу та тримається шляху предків. Він не знає економіки виробництва і як поводити себе на ринку. Промисловець, який би не знав, як виробляти і як продавати, не втримався б у бізнесі. Те, що фермер так довго може вести господарство, свідчить, якою на дово вигідною може бути ця галузь.
15. Januar 2016
Суть моєї ідеї в тому, що завелика витратність і жадібність перешкоджають надавати серавжні послуги. І перше, і друге не є необхідним. Марнотратство стається головним чином через нерозуміння того, що ти робиш або через недбалість. Жадібність є лише одним із видів недалекоглядності.
26. Januar 2016
Гроші не мають якоїсь конкретної ціни. Вони як гроші нічого не варті, бо нічого не роблять самі. Єдиее, на що потрібні гроші - на купівлю інструмента для роботи або на купівлю продукції. Отже, гроші "коштують" стільки, скільки на них можна виробити або купити її, і не більше.
26. Januar 2016
Для людини, яка думає, що "влаштувалася" на все життя, існує певна небезпека. Вона полягає в тому, що наступний оберт колеса прогресу може викинути її на узбіччя.
8. Februar 2016
Сила не має нічого спільного з вагою. Розум людини, що перетворює світ, - гнучкий, легкий і сильний. Найкращі у світі речі - ті, від яких відсічена вся зайва вага. Сила - це в жодному разі не просто вага, це стосується і людей, і речей.
22. Februar 2016
Ясно, що не працедавець платить заробітну плату. Він лише перераховує гроші. Кінцевий продукт платить зарплату, і менеджмент, який організовує виробництво так, що продукт має можливість виплатити заробітну плату.
22. Februar 2016
Жоден із наших працівників не є "експертом". На жаль, ми визнали за необхідне позбуватися людини, як тільки вона починає вважати себе експертом. Якщо хтось справді знає свою роботу, то не вважає себе експертом, адже людина, яка знає свою роботу, бачить наскільки багато ще треба зробити, порівняно з тим, що зроблено, що вона завжди націлена вперед і ніколи не перейматиметься, наскільки ефективною вона є. Обдумуючи наперед, намагаючись зробити більше, виникає такий душевний стан, коли немає нічого неможливою. А коли людина застряє в "експертному" стані мислення, велика кількість речей стає неможливою.
22. Februar 2016
Люди, наділені зараз високими посадами, якщо вони чогось варті, забувають про свої титули й спускаються вниз до основ бізнесу, щоб намацати слабкі місця. Вони знову там, звідки виросли, і намагаються справи знизу вгору. А коли людина насправді працює, титул їй не потрібен. Її підносить праця.
23. Februar 2016
Без чистоти не може бути високого духу. Ми не терпимо тимчасової неохайності так само, як і тимчасових методів.
23. Februar 2016
Наші руки й розум не призначені для ледарства. Праця є нашим спокоєм, почуттям власної гідності й спасінням. Робота - зовсім не прокляття, а найбільше благо.
24. Februar 2016
Ніхто й ніде не зможе зробити більше, ніж висловити здогадки про майбутні витрати виробництва. Було б розумнішим визнати, що майбутнє містить в собі більше, ніж минуле - що кожен день несе в собі покращення попередніх методів.
24. Februar 2016
Отримувати прибуток за рахунок робітників або покупців не є ознакою сильного менеджменту. Навпаки, прибуток ми отримуємо саме завдяки сильному менеджменту. Не погіршуй товару, не зменшуй заробітної плати, не завищуй ціну для громадськості. Вкладай мізки в нові технології, більше мізків, і ще більше - роби продукт кращим, ніж був раніше. У такому разі всі учасники бізнесу залишається задоволеними.
24. Februar 2016
Час, витрачений на увагу до бізнесу конкурентів, втрачений час для нашого власного бізнесу. Хвилини, використані на те, щоб стати експертом в галузі фінансів, є втраченими для виробництва.
24. Februar 2016
Бізнес - це люди й машини, об'єднанні у виробництві товару. Як люди, так і машини, потребують ремонту та заміни.
24. Februar 2016
Якщо бізнес не зростає, він обов'язково занепадатиме, а бізнес, що деградує, завжди має потребу у великому фінансуванні.
24. Februar 2016
...найгіршим часом для позичання грошей є час, коли банкіри думають, що вам потрібні гроші.
28. Februar 2016
Гроші, зрештою, є гранично простою річчю. Це частина нашої транспортної системи. Це простий і прямий метод передачі товарів від однієї людини до іншої. Гроші самі по собі чудові. Вони необхідні. Вони не є злом за своєю сутністю. Це один із найкориснішних винаходів суспільного життя. І коли вони служать тому, для чого були призначені, вони є допомогою, а не перешкодою.
28. Februar 2016
Бідність виникає з цілої низки причин, і найсерйозніші з них можна взяти під контроль. Так само можна мати контроль і над спеціальними привілеями. Я думаю, що цілком можливо позбутися як бідності, так і привілеїв, - і не має виникати жодних питань, чи це потрібно. І одне, і друге є неприроднім. Тільки праця, а не закон, обумовлює результати.
28. Februar 2016
Будь-яка ідея, що базується на припущенні, ніби всі люди повинні бути однаковими, є протиприродна, а тому нежиттєздатна.
28. Februar 2016
Люди, які пишаються своєю економністю, вважають її чеснотою. Але чи є щось жалюгідніше від бідного, боязкого складу мислення, через яке найкращі дні й роки витрачаються на розтягування якнайдовше кількох ласих шматочків? Що доброго в тому щоб зводити до мінімуму свої життєві потреби?
28. Februar 2016
Економність це марнотратство: це втрата життєвої наснаги, живильних соків. Бо є два види марнотратства: як у блудного сина, що розтринькав усе майно на розгульне життя; і як у ледаря, що дозволив своєму майну згнити через недбальство.
28. Februar 2016
Те, що є бажаним і правильним, завжди можливо здійснити. Це потребує тільки трохи взаємодії - трохи менше честі жадібним амбіціям і трохи більше уваги життю.
27. Juli 2016
свобода – це право на працю протягом часу, достатнього для забезпечення гідного рівня життя,
27. Juli 2016
Людина, безумовно, має забирати в суспільства еквівалент того, що вона йому дала. Якщо вона нічого не дає, вона не повинна нічого забирати. Дозволимо їй померти голодною смертю.
14. Mai 2018
Тільки людина, яка може витримати напругу рутини та залишитися при тому живою та кмітливою, рухається вперед.
Wer hat dieses Buch zu Ende gelesen? 2
Маша Овдиенко
Dmytro Frolov
Nutzern, denen dieses Buch gefällt, gefällt auch
Top