Beschreibung

Це книга-виклик, книга-провокація. Це розповідь про те, що не афішують, що обговорюють у дуже тісному товаристві – і що становить більшу частину усього інтернет-трафіку. Про порно. Про гласні й негласні правила цього «іншого» кіно, з його зірковими режисерами, халтурним трешем, власним «Оскаром» і міфами про манливу доступність. Про зруйновані стереотипи і приголомшливі одкровення. Це історія дівчини з української провінції, яка знайшла адреналін, особисту свободу й улюблену роботу на знімальному майданчику за щільно запнутими вікнами. Утім, пошуки себе тривають.

Rezensionen ( 0 )
Once a month we give presents to the most active reader.
Post more reviews and get a reward!
Zitate (3)
3 Zitate Um ein Zitat hinzuzufügen, müssen Sie sich .
18. September 2017
Я кручу фотографії в руках, мені здається, що вони вицвіли, припали пилом, може, колір за роки зійшов, але ні, він не зійшов, це кольорові фото сірості, на яких сірість здається ще сірішою, ніж якби вона була на чорно-білому знімку. Найгіршим було те, що навколо все ставало кольоровим, а люди боялися кольору і досі бояться.
18. September 2017
Протилежності притягуються - дуже популярний вислів. Але зерно тут в тому, що притягуються люди, які мають, що дати одне одному.
18. September 2017
Це такий подвійний стандарт класичного жебрака: всіх бізнесменів і багатіїв ми голосно ненавидимо і проклинаємо - крім тих, хто піклується саме про нас, вони прекрасні чисті янголи і дай їм Бог здоров'ячка.
Wer hat dieses Buch zu Ende gelesen? 2
Маша Овдиенко
Mikhail Trebin
Nutzern, denen dieses Buch gefällt, gefällt auch
Top